اخبار

بی دفاع‌تر از همیشه دریک نزاع خیابانی

... یک حادثه تیراندازی در اطراف تئاتر شهر این مجموعه هنری را بی دفاع‌تر از همیشه درگیر یک نزاع خیابانی کرد. سعید اسدی پرده از وضعیتی فاجعه بار برداشت که اگر فکر عاجلی بابت آن نشود باید منتظر وقایع وحشتناکی باشیم.

اولین جشنواره مونولوگ افرا

... فراخوان اولین جشنواره مونولوگ آکادمی هنرهای اجرایی افرا مختص دانشجویان منتشر شد

نشست آموزشی تئاتر کودک و نوجوان در قم برگزار شد

... در ادامه ی فعالیتهای آموزشی انجمن هنرهای نمایشی استان قم ، نشست آموزشی با موضوع اهمیت اجرای نمایش برای کودکان و نوجوانان پس از آخرین اجرای نمایش سحروگامبالو با حضور سید حسین فدایی حسین درتالار مرکزی قم برگزار شد.

اجرای نمایش خیابانی در قم

... هنرجویان کارگاه تئاتر اولین تجربه، در شب های ماه مبارک رمضان نمایشی خیابانی با موضوع رفتار شهروندی و حفظ حریم خصوصی اجرا کردند.

پیش فروش نمایش کمدی و شاد «خاله اُدیسه» آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی خانه نمایش قم، نمایش کمدی و شاد «خاله ادیسه» در شب‌های ماه مبارک رمضان در خانه نمایش قم به روی صحنه خواهد رفت. این نمایش به کارگردانی سید محمد جواد طاهری می باشد که با برداشتی آزاد از نمایشنامه‌ای به همین نام و به نویسندگی سرکار خانم نغمه ثیمینی آماده اجرا گردیده است.

نمایش «حسنک کجائی؟» دوباره به روی صحنه رفت

تالار مرکزی شهر قم از پنج شنبه بیست و نهم فروردین، میزبان اجرای تئاتر «حسنک کجایی؟!» نمایش برگزیده پانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ایران خواهد بود.

آغاز دور جدید نمایش ها

در دور جدید از نمایش های خانه نمایش ماه تمامی کسانی که ثبت نام کرده اند می توانند ثبت نام کنند ولی نمی تواند به دوره ادامه دهند. زیرا

نمایش «پاهای خانم هزارپا» در قم

نمایش برگزیده جشنواره منطقه ای آفتاب و منتخب شرکت در جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ....

نمایش «بن بست پنجم، کوچه سوم»

نمایش «بن بست پنجم، کوچه سوم» در قم با موضوع معضلات اجتماعی، در قم به روی صحنه رفت.